Туристичний коврик (каремат) від польського бренду SportVida виготовлений з м'якого спіненого матеріалу XPE, характеризується прекрасними амортизуючими та теплоізоляційними властивостями, не поглинає вологу, не схильний до впливу морської води, довговічний, гігієнічно та екологічно безпечний. Каремат легко згортається і практичний при транспортуванні.
Рекомендується до використання туристами, мисливцями, рибалками, спортсменами для занять фітнесом або йогою на свіжому повітрі. Коврик SportVida також підійде для відпочинку на природі, пляжі, під час кемпінгу або для будь-яких інших побутових цілей.
ОСОБЛИВОСТІ:
- матеріал: XPE
- двошарова структура
- розміри: 180 х 50 х 1 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Вес | 345 г |
| Длина | 180 см |
| Страна производитель | Польша |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Каремат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | В комплекті ремінь для транспортування |
| Цвет | Голубий/Жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материал | XPE |
| Размер | 180 х 50 х 1 |
| Тип | Простий |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴





