Масажний обруч хулахуп від польського виробника SportVida модель SV-HK0216 - це прекрасний спортивний тренажер, з яким легко займатися в домашніх умовах.
Обруч складається із 6 секцій, внутрішня частина виконана із міцного поліпропілену, а верхнє покриття товщиною 3.8 мм із м'якого і приємного на дотик піноматеріалу EVA. Завдяки цьому, при контакті з тілом не відчувається дискомфорт та не виникає гематом. Вага обруча оптимальна - 700 грамів.
Регулярні тренування з хулахупом SportVida не тільки моделюють фігуру і сприяють схудненню. Цей тренажер має комплексний вплив на організм: зміцнює м'язи пресу, стимулює кровообіг, прибирає жирові відкладення в області талії, нормалізує перистальтику кишківника, розвиває пластику і відчуття ритму та багато іншого.
Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОБЛИВОСТІ:
- діаметр: 90 см
- складна конструкція: 6 секцій
- матеріал: поліпропілен, EVA піна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Диаметр | 90 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Конструкция | Разборная |
| Страна производитель | Польша |
| Количество массажных элементов | 0 |
| Количество секций | 6 |
| Материал | Неопрен |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Вид | Гладкі |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материалы | Поліпропілен, EVA піна |
| Розміри | Ø 90 см |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 825 ₴




