
Півсфера масажна балансувальна (масажер для ніг, стоп) Springos Balance Pad 16 см FA0047
322 ₴
- Нет в наличии
- Код: FA0047
+380 (67) 307-40-40
- +380 (67) 307-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Балансувальна півсфера Balance Pad від польського бренду Springos - це тренажер для баланс-тренінгу та масажу стоп. Снаряд ефективний для людей з різною фізичною підготовкою та різного віку. Також півсфера рекомендується до використання в дитячих садках та школах для тренування рівноваги і координації у дітей.
Матеріал виробу - пружній та еластичний ПВХ. Сучасні багатоконтурні шипи на поверхні призначені для зняття напруги в нижніх кінцівках та покращення кровообігу. Півсфера заповнюється повітрям, чим щільніше вона накачана, тим важче утримувати рівновагу, а отже складність вправ збільшується.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комплект: 1 шт
- матеріал: ПВХ
- діаметр: 16 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Высота | 9 см |
| Длина | 16 см |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Комплект: 1 півсфера |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материалы | ПВХ |
| Розміри | Ø16 см |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴






