
Гірлянда бахрома вулична (зовнішня) Springos 2 м 136 LED Pilot CL4007 Warm White
2 249 ₴
799 ₴
- В наличии
- Код: CL4007
- +380 (67) 307-40-40
Гірлянда бахрома від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду та створить неповторний різдвяний настрій! Від інших гірлянд дана модель відрізняється ніжними зірками, замість звичайних лампочок. Тепле біле свічення доповнюється яскравими спалахами зірочок, що створює незрівнянну магічну атмосферу. Всього доступно 8 режимів роботи, а керувати ними можна віддалено через пульт управління!
Світлодіодну гірлянду можна використовувати як ззовні, так і в приміщенні. Окрім того, її можна об'єднувати у набори (до 3 штук), завдяки герметичним з'єднанням з класом захисту IP44. Довжина освітлювальної частини складає 2 м, додатково провід живлення має довжину близько 2.4 м. Бахрома розміщена на відстані 22 см одна від одної, довжина її складає 100 та 110 см. Світлодіодні лампочки є водонепроникними, розміщені на міцному мідному проводі Ø 1.3 мм, стійкому до низьких температур. Всього доступно 8 режимів роботи, а керувати ними можна віддалено через пульт управління!
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
ОСОБЛИВОСТІ:
- довжина освітлювальної частини: 2 м
- довжина проводу живлення: 2.4 м
- кількість лампочок: 136 штук
- 8 програм роботи + пульт управління
- розмір зірок: 6 та 10 см
- свічення: тепле біле зі спалахами холодного білого
- живлення: 220-240 В
- сертифікати CE та RoHS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Длина шнура питания | 2.4 м |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ламп | 136 шт |
| Количество светодиодов | 136 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Звездочка |
| Размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Длина | 4400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Бахрома (Icicle-light) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Источник света | Світлодіодний |
| Довжина проводу з лампами | 2 м |
| Загальна довжина гірлянди | 4.4 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Теплий білий |
| Колір проводу | Прозорий |
| Колір свічення | Теплий білий |
| Контроллер | З контролером |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 136 |
| Количество цветов | 2 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Материал проволоки | Каучук |
| Можливість з'єднання гірлянд | Є |
| Напруга, В | 220 В, 240 В |
| Особенности | Морозостійкі |
| Назначение | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |
| Стиль | Классический |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Зірки |
- Цена: 799 ₴









