Спортивний коврик від польського бренду Springos - це основний інвентар для занять фітнесом, йогою, пілатесом чи реабілітаційними вправами. Виконаний з високоякісного матеріалу NBR або синтетичний каучук. Товщина коврика оптимальна, щоб захистити лікті та коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
Матеріал еластичний та не ковзкий, приємний на дотик, не викликає подразнень шкіри, завдяки чому виконувати вправи комфортно та безпечно. До переваг тренувального коврика Springos також слід віднести невелику вагу, гігієнічність виробу та наявність реміня-стяжки у комплекті, що значно полегшує зберігання та транспортування мата.
ОСОБЛИВОСТІ:
- матеріал: NBR (синтетичний каучук)
- розміри: 183 х 61 х 1 см
- вага: 0.95 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Вес | 950 г |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.95 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Нековзка поверхня |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Информация для заказа
- Цена: 1 057 ₴










