Масажний м'яч від польського бренду 4FIZJO призначений для точкового розслаблення глибоко розташованих м'язів тулуба, рук, ніг, стоп та шиї. М'яч надзвичайно простий у застосуванні, тому користується популярністю серед спортсменів, фізіотерапевтів та звичайних людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.
М'яч від 4FIZJO виготовлений з піноматеріалу EPP найвищої якості та має ідеально підібрану щільність. Ця піна є гіпоалергенною та немає запаху. Продукт характеризується високою стійкістю до пошкоджень і гігієнічністю використання навіть під час інтенсивних тренувань у складних умовах. Поверхня гладка та не ковзка, завдяки чому м'яч має чудову маневреність. Застосовується у положенні лежачи, сидячи чи з упором на стіну. Так ви зможете виконати більше вправ для поліпшення еластичності та працездатності м'язів.
Масажний м'яч від 4FIZJO з матеріалу EPP являється медичним приладом, адже зареєстрований в Управлінні реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та біоцидних препаратів Польщі. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що його використання абсолютно безпечне.
ОСОБЛИВОСТІ:
- діаметр: 10 см
- матеріал: EPP
- твердість: висока
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 10 см |
| Додаткові характеристики | Твердість: висока |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материал | EPP |
| Материалы | EPP |
| Особенности | Масажні |
| Тип | Ролик для йоги |
| Толщина | 10 см |
| Ширина | 10 см см |
- Цена: 511 ₴

