
Гірлянда дюралайт вулична (зовнішня) Springos Rope Lights 30 м 720 LED CL1208 Cold White
3 919 ₴
1 999 ₴
- В наличии
- Код: CL1208
- +380 (67) 307-40-40
Гірлянда дюралайт від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду, а холодне біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу та різдвяний настрій.
Світлодіодну гірлянду можна використовувати як назовні, так і в приміщенні. Лампочки розміщені на міцному мідному дроті та знаходяться в силіконовому шлангу, що забезпечує чудовий захист із класом IP44 та стійкість до низьких температур. Довжина освітлювальної частини становить 30 м, додатково провід живлення має довжину близько 1.5 м. Гірлянда дюралайт надзвичайно пластична та гнучка, а кольори дуже яскраві та виразні. За допомогою контролера користувач може самостійно вибрати один із 8 режимів світіння (комбінація, світлові хвилі, послідовність, slow-mo, миготіння, повільна зміна кольору, мерехтіння, постійне світло).
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
ОСОБЛИВОСТІ:
- довжина освітлювальної частини: 30 м
- довжина проводу живлення: 1.5 м
- кількість лампочок: 720 штук
- свічення: холодне біле
- живлення: 220-240 В
- сертифікати CE та RoHS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Длина шнура питания | 1.5 м |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ламп | 720 шт |
| Количество светодиодов | 720 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Классическая |
| Размеры | |
| Длина | 315000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Дюралайт (Duralight) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Источник света | Світлодіодний |
| Довжина проводу з лампами | 30 м |
| Загальна довжина гірлянди | 31.5 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Холодний білий |
| Колір проводу | Прозорий |
| Колір свічення | Холодний білий |
| Контроллер | Без контролера |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 720 |
| Количество цветов | 1 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Материал проволоки | Мідний дріт |
| Можливість з'єднання гірлянд | Немає |
| Напруга, В | 220 В, 240 В |
| Особенности | Морозостійкі |
| Назначение | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |
| Стиль | Классический |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Класична |
- Цена: 1 999 ₴









