Гірлянда від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, адже з її допомогою можна реалізувати безліч варіантів декору, а тепле біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу та різдвяний настрій.
Довжина освітлювальної частини складає 4.9 м, на ній знаходиться 50 енергоефективних світлодіодів у вигляді капель роси. Живляться вони від 3-ох батарейок типу АА (не йдуть у комплекті). Таке компонування є ідеальним, адже не потребує наявності розетки та звільняє від лишніх проводів. На відміну від дешевих аналогів, в даній моделі використовується мідний провід та більш яскраві й водостійкі діоди, їх навіть можна занурювати у воду (без живлення), гірлянда й далі буде працювати. За допомогою пульта керування користувач може самостійно вибрати один із 8 режимів світіння.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
ОСОБЛИВОСТІ:
- довжина освітлювальної частини: 4.9 м
- загальна довжина проводу: 5.2 м
- кількість лампочок: 50 штук
- свічення: тепле біле
- живлення: 3 x батарейки типу АА
- сертифікат CE
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Длина шнура питания | 0.3 м |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ламп | 50 шт |
| Количество светодиодов | 50 шт |
| Напряжение | 4.5 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип гирлянды | Нить комнатная |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Капля |
| Размеры | |
| Длина | 49000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гірлянди-нитки (String-light) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Источник питания | Батарейки типу AA (3 шт) |
| Источник света | Світлодіодний |
| Довжина проводу з лампами | 4.9 м |
| Загальна довжина гірлянди | 5.2 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Теплий білий |
| Колір проводу | Сріблястий |
| Колір свічення | Теплий білий |
| Контроллер | З контролером |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 50 |
| Количество цветов | 1 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Материал проволоки | Мідний дріт |
| Можливість з'єднання гірлянд | Немає |
| Напруга, В | 4.5 В |
| Назначение | На двері, На дерево, На камін, На сходи, На вікно |
| Стиль | Классический |
| Тип | Внутрішні |
| Форма насадки | Крапля |
- Цена: 471 ₴









