-57%

Набір органайзерів для зберігання (білизни, шкарпеток, аксесуарів) Springos HA3115
758 ₴
329 ₴
- В наличии
- Код: HA3115
+380 (67) 307-40-40
- +380 (67) 307-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзери являються універсальними, найчастіше слугують для зберігання білизни, шкарпеток та інших аксесуарів.
В набір входить великий органайзер розміром 32 x 32 x 12 см розділений на 6 секцій та два менших, розміром 32 x 12 x 12 см на 7 та 11 секцій. Виріб виконано з нейлонової сітки, матеріал не вбирає запахів, що робить його надзвичайно гігієнічним. Органайзери дуже легкі, завдяки чому вони прості та зручні в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яку шафу чи гардероб та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комплект: 3 органайзери
- матеріал: нейлонова сітка
- не вбирає запахів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Высота | 12 см |
| Длина | 32 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для нижнего белья |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 12 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, см | 32 |
| Додаткові характеристики | Комплект: органайзер 32 x 32 x 12 см на 6 секцій та два менших, розміром 32 x 12 x 12 см на 7 та 11 секцій |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество отделений | 24 шт |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Кількість секцій/полиць | 24 |
| Особенности | Ущільнений каркас |
| Тип | Кофри; Роздільники для ящиків |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина, см | 32 |
Информация для заказа
- Цена: 329 ₴









