
Килимок (мат) спортивний SportVida TPE 183 x 61 x 1 см для йоги та фітнесу SV-EZ0064 Pink/Blue
1 978 ₴
- Нет в наличии
- Код: SV-EZ0064
- +380 (67) 307-40-40
Спортивний килимок від польського бренду SportVida являє собою спеціалізований виріб для занять фітнесом, йогою, лікувальною фізкультурою та іншими активностями. Він поєднує в собі естетичний вигляд, функціональні властивості та довговічність. Це дасть змогу мобілізувати в собі не тільки фізичну силу, а й духовну енергію. Зробіть свої тренування особливими з даним інвентарем!
Килимок для тренувань від SportVida виготовлений зі сучасного та екологічного матеріалу TPE, він має гарний, насичений колір, який зберігається завдяки якісним барвникам. Хвилястий малюнок з широкими канавками на тильній стороні, забезпечує чудове щеплення на різних поверхнях. Висока щільність матеріалу у поєднанні з відмінною еластичністю гарантують кращу стабільність та баланс, що мінімізує ризик травм. Варто згадати й про інші переваги килимка: приглушує звуки від стрибків та динамічних вправ; ізолює від холодної землі; не поглинає вологу, що дозволяє підтримувати його чистоту та гігієну.
Ретельний вибір аксесуарів є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОБЛИВОСТІ:
- для домашніх тренувань і занять у спортклубах
- насичений колір, не тьмяніє
- матеріал: TPE
- чохол у комплекті
- розміри: 183 x 61 x 1 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.44 |
| Вікова категорія | Дорослі; Підліткові; Дитячі; One size |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 183 см |
| Додаткові характеристики | Насичений колір, не тьмяніє |
| Цвет | Рожевий/Синій |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | TPE |
| Особенности | Чохол у комплекті |
| Тип | Килимки |
| Толщина | 1 см |
| Ширина | 61 см см |
- Цена: 1 978 ₴







