
Захисна сітка для батута (внутрішня) Springos 12FT 366-369 см (8 стійок) Black
3 219 ₴
- Нет в наличии
- Код: TSN-12FT INS 366 CM
+380 (67) 307-40-40
- +380 (67) 307-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Захисна сітка від польського бренду Springos має універсальний розмір та підходить для більшості батутів із внутрішньою сіткою діаметром 12FT 366-369 см. Вона виготовлена з високоякісного синтетичного матеріалу, що гарантує безпеку дітей під час розваг на батуті та характеризується високою стійкістю до погодних умов. Монтаж і демонтаж дуже прості, не займуть багато часу та не потребують додаткових інструментів.
Матеріал сітки PE Terylene, оснащена високоякісною фурнітурою (блискавкою та защіпками). Для повної сумісності захисної сітки з батутом, переконайтеся, що його діаметр становить 366-369 см, а кількість стійок рівна 8.
ОСОБЛИВОСТІ:
- сумісність з батутами 12FT 366-369 см
- висота сітки: 180 см
- матеріал PE Terylene
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Вес | 2.7 кг |
| Диаметр батута | 366 см |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Круглая |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Защитная сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Вуличні батути |
| Высота | 180 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сумісність з усіма батутами діаметром 12FT (366-369 см) |
| Диаметр | 366-369 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество опор | 8 |
| Форма | Круглі |
Информация для заказа
- Цена: 3 219 ₴



