
Конструктор "BUILDING BLOCK" на 56 деталей
516 ₴
- В наявності
- Код: 150524-ВС
+380 (67) 307-40-40
- +380 (67) 307-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуючи конструктор ваші діти навчитися стримувати увагу тривалий час. Грати конструктором не тільки весело, а й корисно, розвивається дрібна моторика, просторове мислення, концентрується увага. Для складання такого конструктора доведеться докласти трохи більше зусиль, ніж із магнітним конструктором. Деталі збираються за допомогою спеціальних пазлів. Фантазуючи, можна щодня збирати нові лабіринти та пускати по них кульки. Така гра сподобається не лише дітям, а й дорослим. Конструктор лабіринт принесе купу емоцій і дівчаток та хлопчиків.
Матеріал: пластик.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Розмір упаковки 29*22*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 56 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴

