
Стакан для зубних щіток, полоскання рота, білий
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 75050001
+380 (67) 307-40-40
- +380 (67) 307-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан для полоскання рота стане необхідним аксесуаром у ванній кімнаті.
Універсальний
Такий стаканчик знадобиться для того, щоб прополоскати рот після чищення зубів або розвести ополіскувач. Набагато зручніше користуватися таким виробом, ніж постійно зачерпувати вожу руками.
Також його можна використовувати як підставку для зубних щіток, вони завжди будуть в одному місці.
Якісні матеріали
Склянка виготовлена з міцного пластику, який стійкий до пошкоджень, подряпин і відколів.
Лаконічний дизайн виробу доповнить інтер'єр ванної кімнати, а також забезпечить комфорт у полосанні.
Характеристики
- Матеріал: Пластик
- Цвет: Білий
- Вага: 70 г
- Розміри (ДхШхВ): 10х7х7 см
- Паковання: Картонна коробка
- Вага в упаковці: 90 г
- Розміри в пакованні: 10,5х7,5х7,5 см
- Тип: Набори для ванної кімнати
- Призначення: Для ванної кімнати
- Гарантія: 14 днів
- Країна виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Іспанія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | Настільне |
| Тип | Стакан |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
