
Масажні м'ячі з шипами 4FIZJO Spike Balls 4 шт (P-5907739310514)
599 ₴
399 ₴
- В наявності
- Код: P-5907739310514
- +380 (67) 307-40-40
Набір масажних м'ячів із шипами від польського бренду 4FIZJO використовується для розслаблення надмірно напружених м'язів. Активно застосовується, як в терапевтичних кабінетах, так і в домашніх умовах і є ідеальним доповненням до мануальної терапії.
Набір від 4FIZJO складається з 4 м'ячів різних діаметрів: 7 см, 8 см, 9 см та 10 см, які в залежності від розміру зручно застосовувати на різних ділянках тіла. Вони виготовлені з високоякісного матеріалу PVC, що характеризується високою твердістю та міцністю. М'ячі з шипами високо оцінені професійними спортсменами та тренерами, так як дозволяють займатись автотерапією після тренувань та розігрівати м'язи перед виконанням основних вправ.
Набір масажних м'ячів від 4FIZJO з матеріалу PVC являється медичним приладом, адже зареєстрований в Управлінні реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та біоцидних препаратів Польщі. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що його використання абсолютно безпечне.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комплект: 4 м'ячі
- розміри: 7 см, 8 см, 9 см та 10 см
- матеріал: PVC
- твердість: висока
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 7 см; 8 см; 9 см; 10 см |
| Додаткові характеристики | Твердість: висока |
| Колір | Різнобарвний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал | PVC |
| Особливості | Масажні |
| Тип | М'ячі |
| Товщина | 7 см; 8 см; 9 см; 10 см |
| Ширина | 7 см; 8 см; 9 см; 10 см см |
- Ціна: 399 ₴







