
Сушарка для овочів і фруктів із терморегулятором
1 999 ₴
- В наявності
- Код: A012
- +380 (67) 307-40-40
Теплий сезон, на жаль, триває недовго. Тому багато хто прагне зробити запаси на зиму. Сушіння продуктів — популярний спосіб приготування заготівок на зиму.
Сушарка для овочів і фруктів із терморегулятором — зручний і ефективний помічник. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Зберігати такі продукти дуже легко.
Прилад розроблений для домашнього використання:
- Можливість регулювання температури сушіння;
- Функція вентилятора;
- 5 пластикових піддонів, які витримують навантаження до 1 кг;
- Рівномірний розподіл прогрівання по всіх піддонах;
- Компактні розміри;
- Прозора кришка.
Сушарка для овочів і фруктів не займе багато місця на кухні. Міцний пластиковий корпус і п'ять секцій для продуктів роблять її ефективною та надійною в роботі. Прозора кришка дає змогу стежити за процесом висушування.
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Потужність: 250 Вт;
- Напруга: 220-240 В;
- Кількість режимів: 8;
- Діапазон температур: 35-70 °C;
- Завантаження до 1 кг на піддон;
- Кількість піддонів: 5 шт;
- Глибина піддона: 1 см;
- Діаметр піддона: 26 см;
- Параметри: 27х18 см;
- Довжина шнура: 1 метр;
- Вага: 2,5 кг;
- Захист від перегрівання
Комплектація сушарка з терморегулятором, інструкція російською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 10 мм |
| Діаметр секцій | 260 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 1 999 ₴




